יאכטה למסיבת רווקות

יאכטה למסיבת רווקות – אם שותים אז שטים!

מסיבת רווקות הוא מנהג נפלא שמטרתו לחגוג עם הכלה את נישואיה  הקרבים, ביחד עם חברותיה. החברות הטובות מחפשות לערוך מסיבה ייחודית, מושקעת ומיוחדת, שתהיה מקורית ומהנה ומשהו שיוציא את כולן מהשגרה. אם אתן מחפשות אופציה חלומית ומפנקת שלא נתקלים בה בכל יום, חשבו על יאכטה למסיבת רווקות והבטיחו לעצמכן מסיבה בלתי נשכחת.

קבוצה של חברים נהנים במסיבת קוורים על היאכטה

חברתינו מספקת יאכטות מהודרות, נקיות ומאובזרות, העומדות בכל הדרישות והתקנים עם סקיפר מוסמך המשיט אותה. אנו מתאימים את היאכטה לפי מספר המשתתפים במסיבה, מקשטים אותה ודואגים לכל הלוגיסטיקה והתכנון המקדים. הבטיחו לעצמכן ולחברתכן הכלה מסיבת רווקות אחרת, כיפית ומקורית והזמינו עוד היום יאכטה למסיבת רווקות.

ליעוץ והזמנות התקשרו עכשיו  055-6601006 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

יאכטה למסיבת רווקות – אטרקציות מגוונות

מסיבת רווקות ביאכטה היא דרך נפלאה ומפנקת לחגוג בראש טוב, באווירה קסומה ומבלי לדאוג לדבר. יאכטה לאירועים היא יאכטה מאובזרת ומפנקת, המציעה הפלגה קצרה, במהלכה לא תצטרכו לדאוג לדבר מלבד ליהנות ולשמח את חברתכן הכלה. אם תרצו להוסיף שירותי קייטרינג, מוסיקה או די ג’יי פרטי, תוכלו להתייעץ עם החברה המשכירה את היאכטה ולבל ממנה מגוון שמות וקישורים לספקים השונים, כך שלא תצטרכו בעצם לשבור את הראש עם תכנונים ולוגיסטיקה ולבוא וליהנות נטו מהיאכטה המפנקת.

במהלך המסיבה ביאכטה תוכלו להוסיף אטרקציות מגוונות, כמו למשל להזמין יאכטה למסיבת רווקות שיש בה ג’קוזי או בריכה קטנה, להזמין מגדת עתידות או רקדנית בטן, או כל דבר שאתן יודעות שיקסום ללבה של הכלה.

מה אוכלים היום

יאכטה למסיבת רווקות כאמור מציעה את האפשרות ליהנות מכל העולמות. באפשרותכן להזמין שף שיבשל לכן ביאכטה, או כיבוד מגוון וקליל, עם בר משקאות עשיר, כי ממילא אין צורך לנהוג ואין חשש לשתייה מרובה. תוכלו להזמין יאכטה למסיבת רווקות שתפליג כל הלילה ועד לזריחה, או דווקא הפלגת בוקר בה יש אפשרות גם להשתזף קצת על הסיפון. ההיצע רב מאד וצריך רק לבחור ממנו את השילוב המנצח.

היתרונות של השכרת יאכטה למסיבת רווקות הם רבים. ראשית מדובר בחוויה ייחודית ולפעמים חד פעמית של הפלגה בים. בנוסף, בים הפתוח אפשר להשמיע מוזיקה רועשת מבלי לחשוש להפרעת השקט של השכנים. כמו כן היאכטה משמשת רק אתכן, החברות, והמסיבה היא פרטית ואינטימית, ללא התערבות של אחרים. זהו אירוע המשדר יוקרה ופינוק, עם נוף מדהים של ים וחופים ועם האפשרות להתוות את הקונספט של המסיבה לפי ראות עיניכן ומבלי לדאוג לדבר.

מה חשוב לדעת

לפני שסוגרים על יאכטה למסיבת רווקות חשוב לוודא את גודלה והאם היא מתאימה למספר האורחות שתכננתן, מי החברה המשכירה את היאכטה ומה המוניטין והנסיון שלה, האם יש לה את האישורים הנדרשים, האם היא מאובזרת ומתופעלת על ידי בבעלי מקצוע מוסמכים ובעלי רשיון להשיט יאכטה, האם יש ביטוח ליאכטה, האם היא מאשרת על ידי רשות הספנות ועומדת בכל התקנים והאם היא מתאימה לצורכיכם.

תומר-ים מספקת יאכטות מהודרות, נקיות ומאובזרות, העומדות בכל הדרישות והתקנים עם סקיפר מוסמך המשיט אותה. אנו מתאימים את היאכטה לפי מספר המשתתפים במסיבה, מקשטים אותה ודואגים לכל הלוגיסטיקה והתכנון המקדים. הבטיחו לעצמכן ולחברתכן הכלה מסיבת רווקות אחרת, כיפית ומקורית והזמינו עוד היום יאכטה למסיבת רווקות.